Google+ fokusai

Google+ yra nuostabus socialinis tinklas leidžiantis sekti žmones, kurie niekada nebuvo tavo draugai ir diskutuoti tau rūpimomis temomis.Tai yra tiesiog nuostabu, nes Facebook’e tai kai kuriems asmenims į draugus taip paprastai neįsiprašysi, jie ir naujienų užsakymą uždraudę bus.

Tai va diskusijos rimtų lietuvių tarpe kartais būna tokios gan stiprios. Visi ten tokie įtakingi ir turi tokias ypatingas nepalaužiamas nuomones apie savo teisumą, kad susitarti tiesiog neįmanoma. Dėl to neįveikiamo tvirtumo ir nesugebėjimo susikalbėti prasidėjo žmonių blokavimo vajus. Jie tiesiog nepatinkančius ar nepritariančius asmenis paprasčiausiai ima ir užblokuoja. Bet kam reikia blokuoti kitaip manančius? Juk užtektų išmetimo iš ratų ir nebegautumėte to asmens rašomų naujienų. O dabar jei jau kas nepatinka, galima paspausti “Mute this post“ arba “Block this person“ (dabar jau yra “Remove from circles“). Paskutinio paspaudimas užblokuoja naudotoją taip, kad ne tik jūs nematote jo generuojamo naujienų srauto, bet ir nesimato komentarų prie kitų asmenų įrašų. Sakote, kas čia tokio? Ogi jei kalbama kokiu klausimu ir užverda aktyvi diskusija, bet jei vienas iš dalyvių yra užblokavęs Jus arba Jūs užblokavę, tai ta diskusija gali pasirodyti lyg monologas, nes matysite tik neužblokuotų asmenų komentarus. Tai yra totali nesąmonė. Galite pamatyti blokavimo mastą Skirmanto sudarytoje schemoje. Tai va, jei kažkas Jums nepatinka, neblokuokite to asmens, o tiesiog išmeskite iš savo sekamų sąrašo, o diskusijose ignoruokite tą žmogų, bet supraskite, kad tam užblokuotam gal kad ir kaip Jūs pyktumėtės visgi kartais įdomi nuomonė kitais klausimais.

Kiti įdomūs fokusai G+:

Pabandykite, pašokinėsite smagiai per naujienas:

 • j mygtukas – šokam viena naujiena į apačią.
 • k mygtukas – šokam į ankstesnę naujieną viršuje.
 • / – peršoka į paieškos raktažodžių įvedimo lauką.
 • tarpas – nuobodus vaizdo pakėlimo į viršų mygtukas, geriau naudokite j arba k.

Norėdami pažaisti su teksto išvaizda, galite naudoti tokius simbolius:

 • * – žvaigždutės paryškins apgaubtą tekstą. Pvz. “Noriu *ledų*“ pavirs į “Noriuledų“.
 • _ – apatinis brūkšnys perbrauks tekstą. Pvz. “Noriu _ledų_“ pavirs į “Noriuledų“.
 • – – vidurinis brūkšnelis perbrauks tekstą. Pvz. “Noriu -ledų-“ pavirs į “Noriu ledų“.

Jei nepatinka komentuotojai ar nenorite, kad kiti dalintųsi “slapta informacija“, kai sukuriate naują įrašą pasirinkite:

 • Lock this post – neleis kitiems pasidalinti, t.y. padaryti Share.
 • Disable comments – galėsite gėrėtis savo nuomone ir nesiginčyti su nepritariančiais.

Ir šiandien pastebėjau, jog atsirado Google Local“lankytinų“ vietų sąrašiukas, spėju bandys aplenkti Foursquare ir nelabai naudojamas Facebook places.

 

pow

Google+ URL - http://www.google.com/+powww
Įrašas paskelbtas temoje Google+, internetas, Ką veikti?, socialiniai tinklai ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

2 komentarai

 1. Vytas sakė:

  Man google plus taip pat labai patinka. Netgi naudoju jį kaip delfi.lt naujienų skaityklę. Tikrai vienas iš mėgstamiausių soc tinklu 😀

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s