Susikurkite Google+ renginį ir turėkite jį savo kalendoriuje

Kai tik buvo paskelbta naujiena apie Google+ tinkle renginių kūrimą, tuojau pat visi pradėjo jį bandyti ir išėjo šioks toks šnipštas, nes naujas funkcionalumas nebuvo tinkamai ištestuotas. Dėl šios priežasties dabar visi kai tik pamato kokią nuorodą į renginį stengiasi tuojau pat paspausti, kad jie nedalyvaus ir išvengti nereikalingų priminimų trečią nakties.

Sukurk Google+ renginį

Sukurk Google+ renginį

O kaip tą įvykį sukurti ir pasidalinti su draugais? Tik pasirodžius šiam funkcionalumui dešinėje matėsi reklaminis skydelis su pasiūlymu susikurti naują renginį ir kairėje prie Event piktogramos švytėjo raudonas užrašas nurodantis jog tai naujiena.

Paspaudus ant naujienos sukūrimo mygtuko, mus pasitinka svarbiausios informacijos reikalaujanti forma. Joje galima nurodyti renginio vietą ir laiką, būtinai pavadinimą, pasirinkti kokiems draugų ratams skirtas ar tiesiog viešas įvykis. Papildomai dar yra keletas ypatingų nustatymų. Kaip pvz. galima reguliuoti ar svečiai gali kviesti kitus asmenis ir pridėti nuotraukas, ar tiesiog nurodyti jog tai yra internetinis renginys, kai visi gali dalyvauti pasinaudodami Google Hangout galimybe.

Google+ spec. parinktys

Google+ spec. parinktys

O jei viso to neužtenka, tai pasirinkus tinkamą parametrą galima net įkelti:

  • papildomą informaciją,
  • bilietų pardavimo nuorodą,
  • Youtube nuorodą,
  • internetinio puslapio nuorodą,
  • susisiekimo ir parkavimo informaciją.
Google+ renginio išvaizda

Google+ sukurto renginio išvaizda

Sėkmingai sukūrus ir pasirinkus kviečiamus asmenis, galima viską ir toliau koreguoti, pakeisti viršelio fotografiją kuri net gali būti dinaminis paveikslėlis.

Google+ pasirink temą viršeliui

Google+ pasirink temą viršeliui

Jei nepatinka dinaminių paveikslėlių pasirinkimas šablonuose, visuomet galima įsikelti savo. Kaip pvz. galite palyginti Agile tour Kaunas su dinaminiu paveiksliuku ir Agile Tour Vilnius statinę išvaizdą (nors gal reiks suvienodinti greit). Net jeigu sukūrėte Limited renginį ir pakvietėte tik porą žmonių, vis tiek galite pasidalinti nuoroda su kitais ir jie galės sudalyvauti. Jei nenorite pašalinių – nuimkite varneles prie to nustatymo.

Google Plus būsimi renginiai

Google Plus būsimi renginiai

Bent jau kol kas tokia galimybė papildyto darbo kalendorių yra patogesnė, nei jungtis prie Facebook socialinio tinklo ir ten daryti įrašus. Juk jei jau prisijungei prie Gmail, tai automatiškai esi prisijungęs ir prie Kalendoriaus, ir prie Google+ socialinio tinklo.

pow

Google+ URL - http://www.google.com/+powww
Įrašas paskelbtas temoje Google+, nemokamai ir pažymėtas , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s