O gal nereikėjo verkti dėl Google Plus puslapio atnaujinimo?

Prieš keletą dienų verkėte, kad Google Plus atsirado kažkokia tuščia erdvė? Eric Tamez parodė kam ji tinkama – katinui pasodinti.

Google Plus palikta erdvė Jūsų kačiukui

Google Plus palikta erdvė Jūsų kačiukui. Autorius Eric Tamez
(https://plus.google.com/u/0/102000324183751149555/posts/FXCvghjkDLP)

Visgi juokai juokais, bet nusprendžiau pažiūrėti, o gi kaipgi yra kituose socialiniuose tinkluose. Pasirodo ten ta erdvė pagrindiniam srautui – naujienoms užima net mažiau vietos. O jei turite labai kietą ir platų monitorių, neatsiranda neišnaudojamos erdvės, nes pagrindinė informacija yra centruojama ir to tiesiog nepastebite. Patikrinkite Facebook ar Twitter, ar LinkedIn. Visi turi fiksuotą meniu juostą kairėje, fiksuoto ilgio naujienų srauto dalį. Ir visai nesvarbu kiek ir kaip tampysite tas vargšes naršykles, vis tiek liks laisvos vietos. Tik ta vieta bus kairėje ir dešinėje, o ne per vidurį lapo. Taip buvo visada ir kažkaip žmonės pradėjo skųstis tik tuomet, kai Google plius atsinaujino. Ech. Na gerai, jie gal truputėlį suklydo, kad ne ten paliko laisvą vietą, bet gal ten bus greitu metu taip visų nelaukiama reklama?

Facebook vs Google+ naujienų srauto plotis

Facebook vs Google+ naujienų srauto plotis

Iš tiesų, tai problemos absurdiškumui įvertinti žiūrėkite į paveiksliuką žemiau. Toks paveiksliukas ant mano dviejų monitorių – informacija ant kairiojo, o pokalbių langas ant dešiniojo dešinės. Utopija.

Google Plus per du monitorius. Ups.

Google Plus per du monitorius. Ups.

Dar keletas linksmų tuščios vietos panaudojimo atvejų su žyme #usesforwhitespace  arba šis gyvuniukas.

Reklama

pow

Google+ URL - http://www.google.com/+powww
Įrašas paskelbtas temoje facebook, internetas, socialiniai tinklai, twitter ir pažymėtas , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

4 komentarai

 1. Nesvarbu, koks atnaujinimas, žmonės nelinkę adaptuotis, todėl verkia dėl kiekvieno menkniekio… Verkė dėl facebook Timeline, Google Reader naujo dizaino, G+ tuščio erdvės, verks ir dėl busimų atnaujinimų… Tokia jau žmonių prigimtis.

  • pow sakė:

   čia ne prigimtis, o trumparegiškumas jau – juk visur taip pat, G+ nieko naujo nesugalvojo. Na tik suklydo su tuo pokalbių kambariu dešinėje, bet apie tai niekas neverkė. Verkė tik dėl balto tarpo 😀

   • Įdomu kokia nepasitenkinimo banga būtų kilusi, jei vietoje balto tarpo iškart būtų reklamų prikišę? Tuomet bent jau nebūtų daug “juokingų“ nuotraukų, kaip išnaudoti tą erdvę. Belieka tik laukti dar vienos bambeklių bangos, kai G+ pasirodys reklamos 🙂

   • pow sakė:

    Aš tai labai tikiuosi, kad jie visgi susipras, kad pokalbius reikia irgi prikabinti, kad neliktų priešingoje pusėje, o ten šalia jau kokią nori reklamą, tokia tegu kiša… Išmoksim blokuoti ir tiek 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s