Diaspora – dar vienas velnio išmislas

Taip, tai yra velnio išmislas, nes Diaspora tai dar vienas socialinis tinklas, įkalinantis virtualiame pasaulyje ir atitraukiantis nuo realybės. Visgi, jeigu norite jį išbandyti ir norite kvietimo, nurodykite savo el. pašto adresą parašę komentarą. O jei norite turėti savo Diaspora tinklą, tiesiog skaitykite instrukciją ir diekite. Kiek suprantu savo tinklas  turėtų tikti įmonėse, universitetuose ar tam tikrose uždarose asmenų grupėse, kurie nori viską turėti pas save ir su niekuo kitu nesidalinti.

Diaspora pirmasis puslapis

Diaspora pirmasis puslapis

Šis tinklas pasitinka mus sulietuvintu pirmuoju puslapiu, kur svarbiausias mygtukas visgi buvo pamirštas būti išverstu. Na, tiesa tai dar lyg ir tik pradinė versija. Prisijungus nieko įdomaus neparodo, o prašo užpildyti profilį, prisijungti prie kitų socialinių tinklų ar pasirinkti kokią grupę, ar pakviesti ką. Na nieko įdomaus – gi tam, kad būtų įdomu reikia kažką pradėti sekti, susirasti draugų ir paspausti ant “Aspects“… :))) Pasirodo čia “aspektai“ yra naujasis terminas apibrėžti draugų grupes arba ratus (G+).

Diasporos naujienų srautas

Diasporos naujienų srautas

Kadangi draugų jame neturiu ir naujų kviesti ir vėl nenoriu, tai gerai šio tinklo taip ir neišbandžiau, nes na gi kiek jau galima su tuo virtualiu gyvenimu – nusibodo!

O jei jus domina šis tinklas ir įdomu, kas ten tokio naujo, tai keliaukite tiesiai į užduodamų klausimų – atsakymų sąrašiuką, kuriame paaiškinami tokie terminai kaip pods, seeds, aspects ir pan.

Reklama

pow

Google+ URL - http://www.google.com/+powww
Įrašas paskelbtas temoje internetas, Ką veikti?, socialiniai tinklai ir pažymėtas , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

5 komentarai

 1. Goda sakė:

  Nemanau kad LT prigis šitas reikalas, kol nuo Facebook nors kiek atsiplėš žmonės turbūt praeis porą metų….

  • pow sakė:

   viskas labai priklauso nuo to, kas ten gero bus ir kiek bus tų draugų, kurie sugebės įtraukti… bet kol kas tai šviečiasi kaip google wave ateitis 🙂

 2. Audrius sakė:

  Jei Diaspora būtų kažkiek panaši į http://lt.netlog.com/ ko gero mane sudomintų. 🙂

 3. Gramas sakė:

  Su tais socialiniais tinklais, tai panasiai kaip kinoteatre. Kalbu apie imones ir kitus versliukus, kuriems “zut but“ reikia “snukiaknygej“ buti. Taigi, kinoteatre visi sedi ir visiems gerai. Kazkas sumasto atsistoti. Stojasi antras, nes nemato filmo, tada trecias, galu gale puse sales, tada visa sale. Kai visi ziuri atsistoje, staiga vienas pasistiebia. Na aisku po kiek laiko visi ziuri ta pati filma pasistiebe. Galiausiai kazkas gudresnis uzlipa ant kedes. Po kiek laiko – visi stovi ant kedziu, nors galetu tiesiog visi sedeti.
  Tai cia panasiai su visomis socialinemis reklamomis – zmoniu Lietuvoj ne ka padaugejo (realiu pirkeju ir vartotoju sumazejo, nes trecdalis tikriausiai indus plauna UK ir Airijoj), bet parduoti tai reikia kazkaip. Tai ir sukames… Visi turi Facebooka :), Twitteri :), visi turi Digg :), delicious :), one.lt ir dar bala zino kiek socialinio reikalo. Galu gale i rinka iseina dar vienas – Google +. Taigi – ta irgi reikia tureti. Tik ziurek, po kiek laiko jau visas socialinis s…das uzima visa darbo diena “patwytint“, “palaikint“, “papliusinti“, “paglostyti“ ir t.t. Islosia kaip visada pirmesnis ir gudresnis, tas kuris turi maziau babkiu ir proto – gali nors ir 10 facebook accountu susikurt – nieko neisdegs. Socialiniai tinklai gerai, bet kai visi jau ta naudoja, reikia ieskoti kitu budu kaip savo versliuka prastumti. Jei neiseina – galbut pameginti tiesiog sukurti nauja produkta, kuris butu reikalingas ir naudingas. Tada nereikes jokiu Facebook ir Twitter. Reklama eis is lupu i lupas.
  Cia tik mano dvi kapeikos…

  • pow sakė:

   vartotojams gerai, ypač tiems, kas neturi ką veikti 🙂 prisirenka visokių kvietimų ar sužino apie renginius ar nuolaidas. Kaip dėl manęs tai įmonės turėtų būti visuose tinkluose 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s