Foursquare nemiršta – jis gyvas!

Visi tie socialiniai tinklai, interneto komunikavimo programos padarė savo. Kai kurie žmonės net neklausia telefono numerio, o paklausia Facebook ar kokio kito socialinio tinklo vardo ir jei reikia kažką pranešti – naudojasi jais, o ne siunčia kvailas trumpąsias žinutes ar skambina. Juk viską galima ten rasti. O dabar net nereikia ir žinoti, kad sužinotum ar tavo draugas jau yra, ar dar ne. Tau tereikia įsijungti Foursquare, arbe net nejungti, jei ji sinchronizajama ir tuojau pat rodo, kur tavo draugai atėjo ir pasižymėjo, peržiūrėti arčiausiai esančius ar kur jie šiuo metu yra. Och.

Prieš nepilnus metus lietuviai sužinojo, kad yra toks geosocialinis tinklas Foursquare, kuriame galima dalintis savo buvimo vieta su draugais. Buvo ir teigiamų, ir neigiamų nuomonių, kad jis neišliks, sunyks, užsidarys. Tiesiog visi manė, kad buvimo vietos skelbimas beveik viešai yra privatumo pažeidimas, nors ir savo noru. Bet kaip nebūtų keista, vis daugiau draugų atranda šį socialinį tinklą ir pradeda juo naudotis. Juolab, kai išmaniųjų telefonų naudojimas kyla labai sparčiai, o dar ir ne tokios kosminės interneto kainos ir noras pasidalinti ar pasigirti buvimo vieta su draugais daro savo. Juk malonu pasigirti virtualiai, kad esi kad ir kokių alaus namų meru, net jei ir negeri. (Ne, aš nesu, čia tik pavyzdys)

Beje, tie pagyrūnai ir bando privilioti naujus vartotojus, nes gi neįdomu, jei niekas nesupranta apie kokias čia merystes kalbi, kur tu čia “žymiesi“ ar dar ką neaiškaus darai tik įėjęs į kokią patalpą. Vienas iš tokių įtraukimo renginių vyks kitą savaitę ir Lietuvoje. Pasirodo, kad tarptautinė Foursquare  diena bus balandžio 16.

Foursquare diena jau greitai

Foursquare diena jau greitai

Ta proga vienas lietuvis sugalvojo ne šiaip tik tą dieną atšvęsti, bet net visą savaitę nuo balandžio 16 iki 22d. Ir pradėjo rinkti rėmėjus, informatorius, kurie naujiems lankytojams, merams ar dar kažkam duos kokią dovanėlę, jei jie atsižymės tose vietose – visuotinis Foursquare ir tų įmonių reklamavimas. Daugiau informacijos rasite Facebook tinklo puslapyje pavadinimu Foursquare savaitė, kur sako jog bus akcijų atrakcijų, kviečia jungtis ne tik norinčius atsižymėti, bet ir norinčius jiems duoti kažkokių realių apdovanojimų, o ne tik virtualių. Keletas jau prisijungė. Kaip sakoma – sekite naujienas.

Prisijungsite? Atsižymėsite?

P.S. Ar žinote, kad jūsų buvimo vietą gali sužinoti ne tik draugai, bet ir visi tie, kas tuo metu žymisi ten? 😉

Reklama

pow

Google+ URL - http://www.google.com/+powww
Įrašas paskelbtas temoje internetas, Ką veikti?, socialiniai tinklai ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

5 komentarai

 1. Johnsonas sakė:

  Gal jis zombis – nei gyvas nei miręs? 😀

 2. Paulius sakė:

  O, turbūt net nebūčiau išgirdęs apie tą savaitę.

  Turbūt sunkiai konservatyvūs Lietuvos verslininkai susitaikytų su nemokamu bokalu/taure/kavos puodeliu, todėl retai matome akcijas :). Bet tikėkimės, kad bent po truputį pajudės šitas reikalas, nes Panevėžy 4sq tai tikrai negyvas, vos keli entuziastai naudojasi… 🙂

  • pow sakė:

   pabandyk pajudinti 🙂 bet kai nėra daug vartotojų, tai sunkiau bus 🙂 pirmiausia reikia suskaičiuoti išmaniųjų vartotojus 🙂

 3. Atgalinis pranešimas: Vis dar alkanas? Atsižymėk Foursquare! | Socialiniai tinklai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s