Podio – dar vienas socialinis tinklas jūsų mažai įmonei

Tie įmonėms skirti socialiniai tinklai dygsta kaip grybai po lietaus. Vieną dieną parašo apie Convofy, kitą dieną apie kitą pavadinimu Podio. Taip ir žinokis, ir rinkis. Antrasis vadinamas „socialine darbo platforma“  ir irgi turėtų būti naujuoju Facebook’u įmonėms.

Podio skirtas darbui, projektams, pardavimams organizuoti. Jame yra žinučių siuntimo galimybė, kalendorius, darbo erdvės skirtos skirtingiems projektams tinkamai organizuoti. Nesvarbu kur esate, galite viską pasiekti prisijungę. Žinokite ką kiti veikia, komunikuokite lengvai ne tik su įmonės darbuotojais, bet ir su klientais. Valdykite darbus, žmones, sekite jų eigą. Ši platforma leidžia rinktis iš vos ne „milijono“ papildomų priedų, kurie gali palengvinti jūsų darbą. Tereikia susirasti ir išsirinkti iš to sąrašiuko. Kaip jais naudotis, žiūrėkit įrašą arba nagrinėkitės paveikslą žemiau.

PodioAppStore

PodioAppStore

Ji nemokama, jei yra iki dešimt vartotojų. Vėliau teks susimokėti. Nors jei jau įprasite, tai negi sunku susimokėti?

Informacija:

Reklama

pow

Google+ URL - http://www.google.com/+powww
Įrašas paskelbtas temoje internetas, socialiniai tinklai ir pažymėtas , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

2 komentarai

  1. adviser sakė:

    Nereiktu Podio lyginti su socialiniais tinklais, nes tai nera “dar vienas soc. tinklas“. Tiesiog GUI principas yra toks pat kaip soc. tinklu. Podio, butent, yra platforma, ir as ji netgi drisciau lyginti su Ms Dynamics platforma mazos-vidutines imones verslo procesu lygmenyje. Taigi, teisingai idiegti Podio yra nemazas ir nelengvas darbas (verslo procesu analize o paskui tik konfiguravimasir workflow). Ne toks didelis ir brangus kaip idiegti Ms Dynamics, bet who knows kuris geriau 😉 Bent jau nedidelei imonei su Podio atsiranda galimybe tapti pazangia siuolaikine efektyvia imone ir visiskai neatsilikti (gal netgi pralenkti) nuo tu, kuriose vyksta alinantis ir brangus kitu produktu diegimas.

    • pow sakė:

      Įrašas rašytas prieš daugiau nei metus. Nuo to laiko Podio paaugo. Be to, aš ir nesakau, kad tai yra tik socialinis tinklas vaikams pažaisti, o socialinis tinklas įmonėms – „socialinė darbo platforma“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s