Ateities darbo vieta – Convofy

Login 2011 konferencijoje buvo pasakota apie darbo vietas, kurios gali būti betkur. Juk darbui šiais laikais dažniausiai užtenka nešiojamo kompiuterio su internetu. Ir kiekvienas toks darbuotojas ar darbdavys gali drąsiai sakyti, jog yra iš interneto. Šiam darbui įgalinti žinoma reikalingi tam tikri įrankiai bendradarbiavimui. Kažkada Google sukūrė Wave. Pakilusi banga pagrasino, bet nepasiekusi kranto sudužo.

Šiandien buvo pristatytas naujas projektas, kuris, pasak jo kūrėjų, bus privatus socialinis tinklas įmonėms pavadinimu Convofy. Padėsiantis darbuotojams efektyviau dirbti ir bendradarbiauti. Galima realiu laiku bendrauti, tuojau pat gauti atsakymus, lengvai dalintis failais, nuorodomis, aptarti ir komentuoti nuotraukas pažymint vietą, apie kurią yra kalbama, ir palikti raštelį, ant kurio paspaudus bus parodyta tiksli vieta. Daugiau įdomybių galite peržiūrėti jų išankstiniame pristatyme žemiau:

Kontekstas svarbiausia ir kiekvienas komentaras sujungtas su turiniu, todėl daug lengviau susigaudyti ir suprasti kam ko reikia. Žemiau galite pamatyti dar vieną ilgesnį video, kur parodoma kaip galima naudotis sistema.

Convofy sujungia žmones, turinį, įtraukia į diskusijas. Sako, jog ši sistema kaip Facebook ir Google Docs kartu – paėmė iš jų viską, kas geriausia. Įdomu kaip jiems seksis.

Ar naudotumėtės tokia darbe? Ar teko išbandyti Google Wave?

Šaltinis:

The future workplace? Convofy is like Facebook and Google Docs rolled into one

Reklama

pow

Google+ URL - http://www.google.com/+powww
Įrašas paskelbtas temoje internetas, Ką veikti?, socialiniai tinklai, tikra istorija ir pažymėtas , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

2 komentarai

  1. Atgalinis pranešimas: Socialiniai tinklai įmonėms | Hub Vilnius

  2. Atgalinis pranešimas: Podio – dar vienas socialinis tinklas jūsų mažai įmonei | Socialiniai tinklai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s