Facebook grupė vietoj intraneto II

Prieš lygiai tris mėnesius parašiau kokios naudingos gali būti grupės Facebook’e. Deja, po mėnesio pastebėjome, kad nėra ji tokia funkcionali, naudinga ir informatyvi.

Vieniems nesimato dokumentai dešinėje – reikia kelis kartus atnaujinti puslapį, kad parodytų grupės dokumentų sąrašą, o ne reklamą. Kiti negauna jokio pranešimo apie sukurtą renginį. Apie jį sužino tik tuomet, jei kas nors iš narių pakomentuoja prie įrašo. Šie du minusai pastūmėjo persikelti į Google Groups’ą. O ką dar daryti su tais žmonėmis, kurie išvis yra Facebook’o priešininkai ir net neturi sąskaitos ar labai retai prisijungia?

Beje, per šį laikotarpį atsirado savotiška pagalba įtraukiant naujus narius į grupę. Norint įkelti naują Facebook’as bando pataikyti ir pasiūlyti kelis draugus, kurie „tinkamiausi“ būti nariais. Neaišku kaip jie atrenkami, bet gal kam ir pasiūlo norimus ir iš tiesų palengvina įtraukimą?

Mobilioji versija Android telefonams per tą laiką irgi buvo atnaujinta ir sukurtas papildomas meniu punktas pasiekti grupes. Deja, telefone galime matyti tik pagrindinę grupės „sieną“ ir narių sąrašą, o dokumentai ir renginiai dar nerodomi.

Facebook grupės tinkamos ne skubiai ar svarbiai informacijai skelbti ir dalintis, nes ji gali būti tiesiog praleista, jei blokuojamas el. laiškų siuntimas, ir kažkas intensyviai komentuoja prie senesnių įrašų.  Įrašai „sienoje“ rūšiuojami ne tik pagal įkėlimo datą, bet ir pagal komentaro. T.y. jeigu jūs kažkada seniai parašėte kokią žinutę, o narys tik dabar pamatė ir pakomentavo, tai ji vėl bus „sienos“ viršuje, aukščiau už kitas naujausias.

Jeigu visgi patekote į tokią grupę, kurioje sakote, kad „spamina“ nariai, tai pataisykite susisiekimo nustatymus dešinėje viršuje („Edit settings“). Galite pasirinkti gauti el. laiškus tik tuomet, kai kažkas parašo komentarą prie jūsų įrašo arba to, kurį esate užsiprenumeravę (mygtukas „Subscribe“ apačioje šalia „Like“ ir „Comment“), arba išvis negauti laiškų, o tik matyti raudonus burbuliukus viršuje kairėje.

Reklama

pow

Google+ URL - http://www.google.com/+powww
Įrašas paskelbtas temoje internetas, Ką veikti?, socialiniai tinklai, tikra istorija ir pažymėtas , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

2 komentarai

  1. praeivis sakė:

    Persikėlėt ar tik žadat persikelti į Google Groups? Nes, kad ir kokia bloga nebūtų FB vartotojų sąsaja, bet Google Groups tai ufonotams skirta sąsaja.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s