Renginiai Facebook tinkle

Paskutiniu metu renginių daugėja ir kuo toliau, tuo sunkiau atsirinkti kur eiti, kur neiti, ar tiesiog nepražiopsoti. Informaciją apie naujus renginius galima rasti ne tik pramoginiuose portaluose, bet ir pačiame Facebook’e – vis daugiau lietuviškų organizacijų keliasi ir įsikuria šiame socialiniame tinkle. Joms visai nesvarbu, ar tie renginiai yra oficialūs, ar šiaip laisvalaikiui skirti. Svarbiausia yra paskelbti informaciją apie renginį, kad pritraukti kuo daugiau dalyvių. Deja, ne visada tas sąrašas atitinka realybę. Manau, jog ne vienas organizatorius jau įgijo tokios karčios patirties, kai dauguma pasižymi, jog dalyvaus jūsų renginyje, bet visgi nepasirodo. Juk kai nereikia iš anksto susimokėti, tai visi beatodairiškai spaudžia dalyvavimo mygtuką, nors ir neplanuoja ateiti. Žinoma, kartais tai yra gerai tų netikrų dalyvautojų draugams, nes jie gali netyčia sužinoti apie jūsų renginį. Kartais jei nežinai ką veikti, tereikia pasižiūrėti kur planuoja tavo draugai eiti. Viską galima rasti paspausti ant Events > Friends’ Events nuorodos.

Susikurk renginį Facebook tinkle(facebook.com)

Kaip susikurti įrašą apie renginį? Iš tiesų tai viskas priklauso kur norite jį skelbti. Jie gali būti kuriami jūsų vardu, grupėje ar puslapyje. Atitinkamai ir  teks ieškoti šio mygtuko, o renginio sukūrimo forma tik nežymiai skiriasi viena nuo kitos.

Norėdami sukurti savo vardu, tai jums reikės atverti savo renginių sąrašą ir tuomet dešinėje viršuje bus mygtukas skirtas sukurti renginį. Turėsite nurodyti renginio vietą, datą, trukmę, aprašymą, pakeisti renginio paveiksliuką, pakviesti draugus. Jeigu norite pasikviesti ir tuos, kurie nėra jūsų draugų sąraše, jums reikės įvesti jų elektroninio pašto adresą. Taip pat galite parašyti žinutę-kvietimą visiems būsimiems dalyviams. Nepamirškite, kad jei norite palikti renginį privatų, tai nuimkite varnelę prie lauko apie tai, kad jis viešas.

Sukurk renginį Facebook grupei (facebook.com)

Jei norite sukurti renginį grupei, tai reikės atverti grupės puslapį ir iš meniu punkto paspausti ant „Event“/„Renginiai“. Tuomet pasirinkti pavadinimą, privatumo lygį, datą, laiką, nurodyti daugiau informacijos. Siūliau geriau iškart spausti ant mygtuko dešinėje „Add details“, nes sukūrus renginį Facebook’as automatiškai nurodys pabaigos datą. Grupėse yra dar ir toks pasirinkimas, kaip automatiškai pakviesti visus jos narius, tai nereikės gaišti laiko atrenkant norimus draugus iš savo milijoninio sąrašo. Tai pat, galima leisti jos nariams pasikviesti savo draugus, tuomet irgi reikia uždėti varnelę prie to teiginio. Daugiau apie grupės naudą galite paskaityti mano ankstesniame įraše.

Sukurk renginį Facebook grupės nariams (facebook.com)

Jei fanams, tai reikės atidaryti norimą „Like“ puslapį ir ieškoti renginių sąrašo. Įvedimas toks pats kaip ir kuriant savo renginį.

Sukūrę renginį vėliau galite keisti jo informaciją, tik turėkite omeny, kad jei pakeisite datą ar laiką, reikia informuoti ir jo dalyvius – nusiųsti jiems žinutę(yra toks mygtukas prie renginio keitimo mygtuko). Niekada nebandykite imti jau įvykusio ir pakeisti datą norėdami „sukurti“ naują – dalyvių sąrašas nepasikeis, bus tie patys ir jie niekaip nesupras kaip galėjo spėti pareikšti savo nuomonę apie dalyvavimą. Toks seno renginio panaudojimas antrą kartą yra didžiausia klaida! Jeigu persigalvosite ir norėsite pakeisti datą atgal į seną – jums nepavyks…

P.S. jeigu bandote pagal paspaudusių „Attending“ mygtuką suplanuoti kur vyks renginys, kiek maisto reikės  ir pan., tuomet nepasitikėkite aklai dalyvių sąrašu ir paprašykite susimokėti iš anksto.

 

Reklama

pow

Google+ URL - http://www.google.com/+powww
Įrašas paskelbtas temoje Ką veikti?, socialiniai tinklai, tikra istorija, Uncategorized ir pažymėtas , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s