Sugaudysime ir sunaikinsime visus netikrus merus!

Dar balandį buvo rašyta, kad Foursquare vartotojai privalės žymėtis būdami būtent ten, kur jie sako, kad yra – paleista apgavikų identifikavimo sistema, tikrinanti tikslią tavo vietą pagal GPS. Šis funkcionalumas buvo iššauktas įmonių, kurios pradėjo siūlyti tikrus prizus savo merams. Foursquare teigė, kad niekada nedraus pasižymėti kur esate, tiesiog visada patikrins ar tai yra tiesa ir tik tuomet galėsite  gauti apdovanojimus, tapti merais. Kodėl jie nedraudžia? Ogi ne visada GPS veikia ir Foursquare yra socialinis žaidimas, todėl yra būtina, kad jūs ir jūsų draugai juo naudotumėtės ir dalintumėtės savo buvimo vieta. Gal draugas nori sužinoti kur jūs esate?

O dabar jau sakoma, kad verslas galės patikrinti merus ir, jeigu jie sukčiavo palikdami pėdsaką jų taške, tiesiog tą žmogų pašalinti. Tuomet naujuoju meru taps kitas dažniausiai besilankantis.  Iš tiesų, tai tie savininkai patys ir turės nuspręsti ar tas žmogus sukčiavo, ar ne. O kas jeigu savininkai pradės siautėti ir pataps nebeįmanoma tapti meru ir laimėti? Šis funkcionalumas dar yra bandomojoje stadijoje ir  labai netgi gali būti, kad palies ir teisinguosius Foursquare naudotojus. Juk visada išlieka galimybė išmesti nemeluojantį.

 

Foursquare taškas (foursquare.com)

O mane tai senokai stebindavo kodėl Foursquare žemėlapyje vietoj vieno raudono yra dar bent vienas mėlynas žymeklis. Ogi pasirodo, kad tie mėlyni parodo, kur buvo vartotojas, kai paspaudė Check-in/atsižymėjo. Kuo toliau, tuo labiau tokia sistema kelia šiurpą, ypač tiems, kurie atsižymi nebūdami toje vietoje fiziškai ar kai atsižymi būdami namuose/darbe. Sakysite, kad patys kalti melagiai, bet gi taip ne visada būna. Kiek man teko registruotis kai kur nepavyksta, nes pvz. nėra interneto ar pats GPS neveikia ir tenka tai padaryti jau išėjus ir radus prieinamą interneto zoną.

Šaltiniai:

Reklama

pow

Google+ URL - http://www.google.com/+powww
Įrašas paskelbtas temoje internetas, Ką veikti?, socialiniai tinklai ir pažymėtas , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

1 komentaras

  1. tomonzo sakė:

    Šaunu, seniai buvo laikas;)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s