Foursquare patirtis


Nauji merai netoliese (foursquare.com)

Foursquare – geosocialinis tinklas arba tiesiog socialinis žaidimas paremtas narių noru dalintis savo buvimo vieta su kitais. Tam, kad jame dalyvauti reikia tinkamo telefono su GPS ar bent Wifi ir nuolatos pasižymėti lankomose vietose. Jeigu būsite dažni lankytojai, galėsite tapti merais, kaip šie aukščiau pateikti asmenys.

[howcast url=’http://www.howcast.com/videos/386406-How-To-Unlock-Your-World-With-Foursquare’ height=’240′ width=’360′]

 

Foursquare įdomus ne tik tuo, kad gali tapti kažkokiu virtualiu meru. Juk kartais visai įdomu įsijungti telefone ir pasitikrinti kur esi, sužinoti kokie kiti lankomi objektai netoliese.  Šiuo metu jau galima pamatyti ir žmones, kurie neseniai atsižymėjo ar kokias žinutes/atsiliepimus paliko, patikrinti vietą žemėlapyje. Taip pat daug patogiau surasti draugus – peržiūrėti kur jie buvo paskutinį kartą ar surasti tuos, kurie yra netoliese. Deja, dažniausiai buvimo vieta nepatenka  į artimiausiųjų sąrašą  ekrane ir tenka ieškoti arba pagal pavadinimą, arba žemėlapyje. Tai nėra labai patogu – keletą kartų net atsižymėjau visai ne ten, kur reikia. Aštriausia klaida buvo tada, kai sėdėjau Estijos Parnu stotyje, o atsižymėjau Sankt Peterburgo.  Keista buvo, kad rusiškas stoties pavadinimas, bet kas tikrina žemėlapį?  O gal nereikėjo jungtis prie atviro Wifi? Bet gi turėtų imti padėties duomenis pagal GPS, o ne Wifi… Tokia klaida tik parodo, kad kartais  trūksta informacijos(adreso) prieš paspaudžiant Check-In. Ne visada vien pavadinimas Čili picerija reiškia, kad esi būtent toje Čili picerijoje, o ne kurioje nors kuri nepateikta artimiausiųjų sąraše. Juk daug lengviau kai žemiau pavadinimo matai ir tikslų adresą.

mano Foursquare Zenkliukai (foursquare.com)

Vis dar nesuprantate, kodėl pačioje pradžioje parašiau, kad tai ne tik socialinis tinklalapis, bet ir žaidimas? O kodėl ne žaidimas, jeigu už savo dalyvavimą jame  ne tik galite tapti lankomų vietų virtualiais merais, bet ir gauti virtualius ženkliukus? Neprimena fermos? 😉

Jeigu įdomu kur lietuviai lankosi, galite pasižvalgyti merai.lt, bet ten lyg ir ne visi yra.

O ar jūs naudojatės bent vienu geo-socialiniu tinklu? Ar tiesiog Jūsų mobilaus telefono galimybės yra ribotos?

 

Reklama

pow

Google+ URL - http://www.google.com/+powww
Įrašas paskelbtas temoje internetas, Ką veikti?, socialiniai tinklai, tikra istorija ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

5 komentarai

 1. lyja sakė:

  nesinaudoju. nežinau ar ribotos, nes kaip ir nežadu naudotis 🙂

  • pow sakė:

   aš tai atradau tokį dalyką, kad visai neblogai tas Foursquare, kai esi nežinomam mieste ir netyčia randi kur prieinamą internetą – gali atsižymėti vietas, kur buvai, o vėliau paskaityti kas tai per vietos 😀 😀

 2. tomonzo sakė:

  Dar vienas geras dalykas yra spec. pasiūlymai merams. Pvz. Coffee Inn visą mėn. meras galėjo gaut Mero espresso nemokamai.

 3. Atgalinis pranešimas: Foursquare praeitų metų infografika | Socialiniai tinklai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s