Į fermą trumpam įžengė McDonalds

FarmVille

Esate Facebook vartotojas? Kokiu tikslu prie jo jungiatės? Ar kada nors bandėte žaisti kokį žaidimą Facebook’e? Ne? Negali būti. Tik nesakykite, kad niekada negirdėjote apie Fermą, kitus Zynga žaidimus Facebook’e.

Kas ta FarmVille ferma? Socialinis žaidimas paverčiantis tave virtualiu ūkininku ir kurio vienas nepažaisi. Norėdamas būti geru fermeriu, turėsi bendradarbiauti su kaimynais, tręšti, prižiūrėti ne tik savo augaliją, gyvūniją, bet ir kaimynų. Žinoma, už tą darbą gausi ir virtualių pinigų, už kuriuos galėsi plėtoti savo ūkį ir vėliau visiems girtis kokiame lygyje esi ar ką gero užauginai, kiek medalių gavai… O jei negavai, bandysi vargšus realius draugus, kurie yra tavo draugai socialiniame tinkle, įkalbinti prisijungti prie žaidimo ir tapti kaimynu. Ir jūs (ne)kartu auginsite visokias daržoves, vaisius, gėles, penėsite karves, vištas, paršiukus ar šiaip kates, elnius ar kokį senį besmegenį. Artėjant Kalėdoms galėsite kasdien apsimėtyti virtualiomis dovanomis taip paversdami mažą eglutę milžiniška egle – juk kur tau 60-100 dovanėlių po tokia maža tilps. Na Kalėdos dar toli, gal šiais metais kažkas ir kitaip bus 😉

Kalbant apie virtualias dovanas, jas dovanoti sugalvojo ir McDonalds. Skelbiama, kad jis apsilankė tik trumpam – 24 valandom ir dalyviams suteikė virtualią kavą McCafe, kuri leido judėti ir dirbti dvigubai greičiau, ir raudonąjį oro balioną papuošti ūkininkų laukus.

Reklama

pow

Google+ URL - http://www.google.com/+powww
Įrašas paskelbtas temoje internetas, Ką veikti?, socialiniai tinklai ir pažymėtas , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

4 komentarai

  1. Atgalinis pranešimas: Foursquare patirtis | Socialiniai tinklai

  2. Johnsonas sakė:

    Taigi mcd tikslas pasigerinti įvaizdį vartotojų akyse ir pasijaukinti jaunus žmogeliukus – vaikus ? 🙂 Ech…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s