Facebook’as gali jus sugėdinti

Prieš beveik tris dienas Digital inspiration rašė, kad Facebook’as gali jus sugėdinti. Jame pažymima, kad iš tiesų nėra jokio saugumo patikrinimo Facebook’e. O jeigu tokią žinutę pamatote norėdami paspausti Patinka/Like, tai tėra tik melas ir jei jūs ją paspausite būsite tiesiog sugėdintas savo „draugų“ būryje. Gi greičiausiai kažkokia kvaila žinutė atsidurs ant jūsų lentos ir pamatys visi, kas jus seka. Iš tiesų gal nieko čia ir tokio, bet ar pagalvojote kas pas jus yra draugai? Tėvai, giminės, mokytojai, bendradarbiai, kiti rimti žmonės ar maži vaikai?

Tarkime, FB’o (buvo?) grupė „Cheerleaders so Hot They Had to Be Banned“(aprašyta čia), kur reikia patvirtinti, kad esi pilnametis ir tuomet, kai sutinki, ant tavo lentos praneša, kad lankeisi suaugusiųjų puslapyje. Ar jūs galvojate kaip vienas komentatorius po tuo įrašu parašęs, kad nesupranta kas čia tokio gėdingo suaugusiam apsilankius suaugusiųjų puslapyje. Visada spręsti jums kur ir ką jūs spaudžiate… 🙂

O tokių kvailų šlamšto grupių FB’e pilna, tereikia tik galvoti bespaudant mygtukus. Net atsirado puslapis, kuriame pateikiamas  FB’o puslapių sąrašas – Bypass Facebook Fan Pages. Jų FB puslapyje šiek tiek aiškiau parašyta, koks yra tikslas. Beje, jie pateikia kas mėnesį populiariausių ir pan. sąrašą – rugpjūtį jis buvo toks.

Paminėtos nuorodos:

Reklama

pow

Google+ URL - http://www.google.com/+powww
Įrašas paskelbtas temoje internetas, Ką veikti?, socialiniai tinklai, tikra istorija ir pažymėtas , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s